Naše výroba

Oplocení

Zajišťujeme bezproblémové provedení stavby plotu z pletiva či plotovek, které jsou ideální okolo rodinných domů, průmyslových hal, sportovních hřišť nebo samostatných pozemků. Všechny tyto stavební práce jsou prováděny a dozorovány kvalifikovanými pracovníky a řemeslníky.

Brány a branky

Jsme schopni Vám dodat i samostatnou jednokřídlou nebo dvoukřídlou bránu. Máte možnost vybrat si jaký typ brány by Vám vyhovoval nejvíce. Nabízíme brány odnimatelné či na pevno připevněné, kompletně či částečně vypletené pletivem, oplechované či s ocelovou výplní.

Výroba na zakázku

Na Vaše přání Vám vyrobíme kovové konstrukce, přístřešky, kotce pro psy, mříže na okna či dveře, zábradlí, schodiště, stojany na kola, reklamní poutače, ocelové rámy a další produkty z kovu. Svařujeme, brousíme, vrtáme. Stačí si jen vybrat.

Rekonstrukce

Provádíme rekonstrukce starších plotů, ale také například školních šaten, vjezdových bran, ocelových rámů okolo dětských hříšť atd. Pokud potřebujete rekonstruovat či poradit v oblasti stavby plotu, neváhejte nás kontaktovat.